Jesteś kominiarzem i oferujesz usługi kominiarskie? Świetnie – lepiej trafić nie mogłeś!

OTOKOMINIARZ to największy w Polsce portal kominiarski, dedykowany tylko i wyłącznie usługom kominiarskim! Każdego dnia generujemy tysiące odwiedzin przez osoby, które szukają kominiarza w swojej okolicy. Jeśli szukasz nowych zleceń, możemy Ci zagwarantować, że nie ma lepszego miejsca na zareklamownie swojej firmy. Nie wierzysz? Sprawdź nas i przekonaj się sam!

OFERUJEMY:

  • Reklamę na naszym portalu – dodanie Twojej wizytówki w odpowiednim dziale – przykładowo, jeśli prowadzisz działalność na terenie Krakowa – dodamy Cię w sekcji „Kraków”, która każdego dnia odwiedzana jest przez ludzi z właśnie tego miasta. Jeśli natomiast działasz na terenie mniejszej miejscowości, której jeszcze nie ma na naszym portalu – stworzymy ją dla Ciebie i wyreklamujemy!
  • Stworzenie osobistej strony internetowej, która będzie wizytówką Twojej firmy. W tym celu zarejestrujemy dla Ciebie osobistą domenę internetową – na przykład: www.kominiarz-kowalski.pl albo www.kominiarz-nazwamiasta.pl – w zależności na jakim terenie prowadzisz swoją działalność.
  • Pozycjonowanie strony internetowej – jeśli już posiadasz swoją osobistą stronę internetową, oferujemy jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Tak samo jak pozycjonujemy nasz portal. W dzisiejszych czasach większość osób szukających specjalisty, zwyczajnie bierze do ręki telefon i wpisuje w wyszukiwarkę Google odpowiednie zapytanie – w tym przypadku będzie to na przykład „Kominiarz Kraków”. Prowadzisz usługi kominiarskie w Krakowie i nie wyświetlasz się na to zapytanie? A może Twoja konkurencja wyświetla się wyżej od Ciebie? W takim przypadku większość zleceń z internetu wędruje właśnie do niej! Konkurencja zarabia, a nie Ty. Im szybciej zaczniesz wykorzystywać widoczność w internecie, tym lepiej dla Twojej działalności. Znamy się na swoim fachu, dlatego gwarantujemy pierwszą stronę w Google.
  • Reklamę płatną Google Ads (znaną jako Adwords) – są to wyniki wyszukiwań w Google, które wyświetlają się na samej górze i oznaczone są jako reklama.

FAKT – jeśli w tym momencie Twoja firma nie jest widoczna w internecie – tracisz wiele zleceń, które mogłyby wędrować do Ciebie.

Reklama dla kominiarzy i zlecenia kominiarskie

„Panie, na co mi ten internet?”

W dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że 90% osób szukających specjalisty – na przykład kominiarza, hydraulika czy elektryka, odpala telefon lub komputer i wpisuje w Google odpowiednie zapytanie. Czasy szukania specjalistów w gazecie dawno minęły. Jest do dużo prostsze i szybsze, a co najważniejsze skuteczne. Nie wierzysz, że tak jest? Poniżej przedstawiamy wykres oficjalnych statystyk z Google na wyszukanie „kominiarz” od roku 2005 do 2020:

Zareklamuj swoją firmę już dziś, Twoja konkurencja w tym momencie właśnie to robi.