Reklama

OTOKOMINIARZ to największy w Polsce portal kominiarski, dedykowany tylko i wyłącznie usługom kominiarskim! Każdego dnia generujemy tysiące odwiedzin przez osoby, które szukają kominiarza w swojej okolicy. Jeśli szukasz nowych zleceń, możemy Ci zagwarantować, że nie ma lepszego miejsca na zareklamownie swojej firmy. Nie wierzysz? Sprawdź nas i przekonaj się sam!

Oferujemy:

  • Reklamę na naszym portalu – dodanie Twojej wizytówki w odpowiednim dziale – przykładowo, jeśli prowadzisz działalność na terenie Krakowa – dodamy Cię w sekcji „Kraków”, która każdego dnia odwiedzana jest przez ludzi z właśnie tego miasta. Jeśli natomiast działasz na terenie mniejszej miejscowości, której jeszcze nie ma na naszym portalu – stworzymy ją dla Ciebie i wyreklamujemy!
  • Stworzenie osobistej strony internetowej, która będzie wizytówką Twojej firmy. W tym celu zarejestrujemy dla Ciebie osobistą domenę internetową – na przykład: www.kominiarz-kowalski.pl albo www.kominiarz-nazwamiasta.pl – w zależności na jakim terenie prowadzisz swoją działalność.
  • Pozycjonowanie strony internetowej – jeśli już posiadasz swoją osobistą stronę internetową, oferujemy jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Tak samo jak pozycjonujemy nasz portal. W dzisiejszych czasach większość osób szukających specjalisty, zwyczajnie bierze do ręki telefon i wpisuje w wyszukiwarkę Google odpowiednie zapytanie – w tym przypadku będzie to na przykład „Kominiarz Gdańsk„. Prowadzisz usługi kominiarskie w Gdańsku i nie wyświetlasz się na to zapytanie? A może Twoja konkurencja wyświetla się wyżej od Ciebie? W takim przypadku większość zleceń z internetu wędruje właśnie do niej! Konkurencja zarabia, a nie Ty. Im szybciej zaczniesz wykorzystywać widoczność w internecie, tym lepiej dla Twojej działalności. Znamy się na swoim fachu, dlatego gwarantujemy pierwszą stronę w Google.
  • Reklamę płatną Google Ads (znaną jako Adwords) – są to wyniki wyszukiwań w Google, które wyświetlają się na samej górze i oznaczone są jako reklama.

Reklama dla kominiarzy i zlecenia kominiarskie

„Panie, na co mi ten internet?”

W dzisiejszych czasach można śmiało powiedzieć, że 90% osób szukających specjalisty – na przykład kominiarza, hydraulika czy elektryka, bierze do ręki telefon lub włącza komputer i wpisuje w Google odpowiednie zapytanie. Czasy szukania specjalistów w gazecie dawno minęły. Jest do dużo prostsze i szybsze, a co najważniejsze skuteczne.

Nie wierzysz, że tak jest?

Poniżej przedstawiamy wykres oficjalnych statystyk z Google dla frazy „kominiarz” z ostatnich 15 lat – od 2005 do 2020:

Skąd te wahania na wykresie? Jest nic innego jak sezonowość branży. Szczyt sezonu kominiarskiego według naszego badania rynku do dokładnie końcówka września. Wszystkie wzrosty na wykresie to właśnie miesiąc wrzesień.

Zareklamuj swoją firmę już dziś i dotrzyj do nowych klientów dzięki Google.

Przewiń do góry